במהלך השנים האחרונות, אנחנו עדים לשורה ארוכה של רפורמות בתחום התיירות היוצאת, קרי בכל מה שקשור לנסיעות לחו"ל, אל יעדים שונים ומגוונים בעולם. 

בין היתר, אנחנו עדים לרפורמת השמיים הפתוחים שמאפשרת לנו לטוס אל יעדים שונים בעולם במחירים מוזלים, אנחנו עדים לפתיחתם של מדינות רבות בפני תיירים ישראלים, כולל מדינות ערביות שבעבר לא יכולנו לטוס אליהן. בנוסך, אנחנו עדים לשינויים מרחיקי לכת בכל הקשור לצרכנות בתחום, בין אם זה בכל מה שקשור להזמנת טיסות, הזמנת חדרי מלון ועוד. 

אחת הרפורמות החשובות ביותר שאנחנו עדים לה, התרחשה לא דווקא בתחום התיירות אך היא בהחלט משפיעה עליה. מדובר על רפורמת הסלולר. הכוונה לרפורמה שמאפשרת לנו לשלם הרבה פחות עבור חבילות סלולר באמצעות כרטיס סים world 8 וכן ליהנות ממגוון הטבות ותנאים אידיאליים שמאפשרים לנו להחזיק מכשירי סלולר ולהשתמש בהם, גם בחו"ל, במחירים זולים ואטרקטיביים לכל כיס.

איך כרטיס סים world 8 משתלב בתוך זה?

אחד השינויים החשובים ביותר בתחום, התרחש עם כניסתו של סים world 8. מדובר על כרטיס סים אותו אנחנו יכולים לרכוש בישראל, ולהשתמש בו ביעדים שונים בעולם מבלי שאנחנו צריכים לשלם דמי מנוי או להתחייב. הכרטיס אפשרי להעברה בין בני משפחה וחברים, אנחנו יכולים להשתמש בו בכל נסיעה באופן חופשי, וכמובן שאנחנו משלמים מחיר מוזל יותר מזה שאנחנו נידרש לשלם במקרה של חבילה דרך חברת הסלולר שלנו. 

כלומר, בסופו של דבר, מדובר על כרטיס שיכול לחסוך לנו הרבה מאוד כסף, הרבה מאוד זמן ולהקל עלינו את כל הנושא של שיחות והודעות בחו"ל. זה יכול לאפשר לנו לבצע את התהליך בצורה הרבה יותר פשוטה ונוחה כפי שאנחנו רוצים.