ויזת ETIAS זוהי מעין ויזה אשר נועדה לשפר את בטיחות הכניסה למדינות אירופה – לחצו כאן כדי לקבל פירוט נוסף בנושא. בשל גלי הטרור בכל קחבי העולם, החליטו בשנים האחרונות להפוך את הכניסה למדינות שונות באירופה למאובטת ומבוקרת יותר. ויזה ETIAS מאפשרת כניסה לאזורים שונים בכל רחבי אירופה אך ורק למי שנושא אותה עליו. על מנת לקבל את הויזה החדשנית כל שתידרשו לעשות זה למלא מספר פרטים אישיים בלבד לאחריהם תוכלו לקבל את האישור באופן אינטרנטי תוך מספר דקות בודדות. במידה ואחד מהפרטים שהזנתם אינו מדוייק, הליך האישור יעבור לאופן ידני כך שתידרשו לנמתין כמה ימים עד קבלת האישור הסופי. 

ויזת ETIAS תאפשר להעלות את רמת הבטיחות במדינות אירופה 

הליך זה אשר יחל את דרכו בעוד מספר שנים בודדות יאפשר לאבטח את הכניסה לאירופה בצורה טובה ומבוקרת יותר.חשוב להדגיש שההליל אינו כולל בירוקרטיה ארוכה ומתישה כלל כך שאף הציבור יהנה משירות זה ומשהייה בטוחה יותר בכל מדינות אירופה. כ 90% ממבקשי האישור אכן מקבלים אותו כך שאין לכן כך סיבה לחשוש מאי קבלת אישור. מעבר לכך שההליך אינו דורש מציבור מאמץ רב או זמן ממושך של המתנה, אף עלותו סמלית בלבד. כל שתידרשו לשלם על הנפקת אישור זה, כמה שקלים בודדים. 

הליך פשוט שאינו יצריך מכם יותר מכמה דקות בודדות

לכן, חשוב שתכירו את ויזת  ETIAS אשר צריכה להיכנס לתוקפה בעוד מספר שנים בודדות. לאחר קבלת האישור הוא ישאר בתוקף לשלוש שנים אך שלא תידרשו לעבור את ההליך בכל שנה. נקודה נוספת שחשוב להדגיש היא שויזת ETIAS מיועדת בעיקר לעסקים ותיירות. ויזת ETIAS הכוללת מילוי טופס מתאים והליך קבלה פשוט ואינטרנטי תסייע לשיפור האבטחה והבקרה על כל הנכנסים למדינות אירופה השונות.