עד לפני מספר שנים, אם היינו רוצים לבקר בהודו אזי שהיינו צריכים להוציא ויזה ולשם כך היה עלינו לגשת אל השגרירות בשביל לעשות את זה. זה תהליך שדרש מאיתנו לפנות יום עבודה, לחכות בסבלנות עד שיקבלו אותנו ולאחר שההליך במקום היה נגמר, היינו צריכים לחכות עד שהיינו מקבלים את הדרכון שלנו עם הויזה. 

לשמחתנו, היום זה כבר לא כך. בזכות האינטרנט וכן בזכות גורמים שונים שמתעסקים בתחום אנחנו יכולים לעשות את כל התהליך מבלי לצאת מהבית. כל מה שנדרש מאיתנו זה להיכנס לאתר אינטרנט, להזמין ויזה להודו על פי ההוראות, לשלם על התהליך דרך האתר וכך הכל נעשה באופן וירטואלי, בלחיצת כפתור. זה חוסך לנו הרבה מאוד זמן ובאופן טבעי גם חוסך לנו טרחה. 

צריך לומר, אנחנו יכולים עדיין לעשות את זה בצורה הרגילה, אך זה עולה הרבה יותר כסף ויוצר טרחה הרבה יותר משמעותית. לכן הפתרון הטוב ביותר הוא פשוט לפנות לאתר אינטרנט דרכו אנחנו יכולים לעשות את זה באופן ישיר. 

איך זה מתבצע?

אנחנו בוחרים את המסלול הרלוונטי בשבילנו. זה יכול להיות מסלול של ויזה לחודש, ויזה לשנה, חמש שנים או ויזה ייחודית, דוגמא ויזה לעסקים. ממלאים שאלון על פי דרישה, מעלים תמונה שלנו ותמונה של הדרכון, מבצעים את התשלום ואז מתחיל תהליך אשר אמור להסתיים תוך זמן קצר בסופו נקבל את הויזה. 

חשוב לציין, לפני שאנחנו מתחילים בתהליך יש לקרוא היטב את כל הפרטים בשביל שנעשה אותו בצורה נכונה ונבין אילו פרטים עלינו לספק, איך למלא את המסמכים וכמובן מה הויזה כוללת ומה היא מציעה לנו במהלך שהותנו בהודו וכיצד עלינו להתנהל איתה.