לפני שאנחנו נוסעים אל יעד מסוים בחו"ל, באופן טבעי אנחנו צריכים לבצע שורה של סידורים בשביל שנוכל לנחות ביעד שלנו ולהתחיל ליהנות משהותנו במקום. בין היתר, אנחנו צריכים להזמין חדרים בבית מלון, כך אנחנו לא נצטרך להתחיל ולחפש חדר ללון בו. זה נכון בפרט במקומות מבוקשים, בעונות התיירות החמות. 

היום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד כלים ואמצעים שיכולים לעזור לנו בכך. אחת מאותם כלים, היא אפליקציית טראוולור. מדובר על אפליקציה ייחודית אשר נוצרה דווקא בתקופת הקורונה אז לא היו טיסות ואנשים כמעט לא הזמינו חדרים בבתי מלון במדינות אחרות. מדובר על אפליקציה אשר מאפשרת לנו להזמין חדרים במגוון בתי מלון בדובאי, יחידות נופש ובתי הארחה בכל מקום בו אנחנו בוחרים לשהות, בין אם זה במדינות תיירות מקובלות ובין אם זה במדינות הרבה פחות פופולאריות. 

לפני שנסביר איך האפליקציה עובדת, חשוב להבהיר, שהיא חוסכת לנו הרבה מאוד זמן, טרחה וכמובן כסף. לכן משתלם מאוד להשתמש בה. 

איך היא עובדת בפועל?

כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להתקין את האפליקציה טראוולור על מכשיר הסלולר שלנו, ואז לבחור את היעד אליו אנחנו מתכוונים לטוס, לבחון את בתי המלון השונים ולהזמין חדר בבית מלון שנראה לנו. נוכל להחליט איפה הכי משתלם לנו ללון, כמה כסף אנחנו יכולים להשקיע בכך, ובסופו של דבר, נוכל לשריין את החדר המועדף עלינו.

צריך לציין, האפליקציה מספקת לנו את כל המידע שאנחנו צריכים לא רק אודות בית המלון, אלא גם אודות השירותים שהוא מספק, וכמובן אודות החדר אותו אנחנו מזמינים. האפליקציה גם מספקת לנו מידע אודות היעד אליו אנחנו נוסעים, מקומות שמשתלם לבקר בהם ודברים נוספים.