לעתים נדמה לנו שגלישת גלים היא חלום רחוק, שלא נצליח להגשים. אבל האמת היא שכל אחד יכול להתחיל ללמוד גלישת גלים. לימודי גלישת גלים נגישים לכל אחד, בבי"ס ברחבי הארץ ולכל הגילאים כמעט. תוכלו להתחיל כבר מחר לימודי גלישת גלים במסגרת שתתאים עבורכם מבחינת השעות והימים. לפניכם מידע פרקטי וטיפים חשובים שיסייעו לכם להגשים את החלום שלכם, או שתוכלו למצוא מידע מקיף על גלישת גלים באתר Surfo.

הצעד הראשון – להתחיל לימודי גלישת גלים 

אתם יכולים ללמוד באופן עצמאי גלישת גלים, ואתן יכולים להשתלב במסגרת לימודים קבוצתית או במסגרת אישית של אחד על אחד. לימודי גלישת גלים דורשים התמדה והרבה תרגול, וכושר גופני. זה לגמרי אפשרי ובר השגה אבל דרושים תרגול והתמדה. הדבר הראשון שחשוב שיהיה לכם על מנת להצליח בלימודי גלישת גלים הוא כושר גופני. יש דרכים רבות לשמור על כושר גופני כמו למשל להתאמן פעמיים בשבוע בחדר כושר, לצאת לריצות וג'וגינג, ועוד. חשוב לשים לב שגלישת גלים נכונה עובדת באופן הבא: כמעט כל האנרגיה והזמן במהלך הגלישה מנותבים לפעולת החתירה בים, ורק כמה אחוזים בודדים מנותבים בפעולת הגלישה. כדי לחתור בצורה מספיק עוצמתית וטובה דרוש כושר גופני טוב. 

מה עוד דרוש ללימודי גלישת גלים

הצעד השני הבא הוא להירשם ללימודי גלישת גלים דרך קייטנת גלישה בחיפה או מתכונת לימוד אחרת, ולהצטייד בגלשן שיתאים עבורכם. ההמלצה היא לא למהר ולקנות גלשן אלא קודם כל להתחיל מסגרת לימודית מתאימה, להתייעץ עם המורה ולהבין איזה גלשן מומלץ עבורכם כעת בהתאם לרמה ולשלב שבו אתם נמצאים. יש סוגים רבים של גלשנים וכדאי מאוד לקבל הכוונה מביה"ס שבו אתם לומדים גלישה. 

הרשמו עוד היום ללימודי גלישת גלים – ותתחילו להגשים את החלום שלכם, ולהיות בכושר גופני מצוין!