הקורונה חייבת לפנות את הזירה, לאף אחד כבר אין את הכוח ואת הסבלנות להגבלות שהיא מכניסה לחיים שלנו. שלא לדבר על החולים ועל המתמודדים עם תסמינים ועם בידוד, אולי באמת הגיע הזמן לחגוג מעט? להכניס צבע לחיים האפרוריים שהקורונה מאפילה עלינו, וליהנות באמת. כן, מסיבת פוסט קורונה זה רעיון מעולה לחוויה נעימה ומבריאה שתעזור לכולכם להתרומם מעט מתוך הקדרות שאופפת את המציאות בארץ.

אז איך מארגנים מסיבה באווירה מושלמת?

כדי שהמסיבה תהיה מוצלחת חייבים לתכנן אותה כמו שצריך, ואף להיוועץ עם שירותי קייטרינג. וזה אומר שלא כדאי להיות מידי ספונטניים, אלא כדאי לתכנן היטב את המסיבה ולערוך אותה באופן מתוכנן. כך שהיא תכלול כל מה שמסיבה מוצלחת צריכה לכלול. וכולכם תיהנו מחוויה מרגיעה ונעימה בצל הקורונה המעיקה. ארגון מוצלח של מסיבה מתחיל בהתארגנות ובמחשבה. לאחר מכן בוחרים ומחליטים, מזמינים וקונים – ונהנים!

מה נאכל במסיבת הפוסט קורונה?

אוכל טוב הוא תמיד עניין שמעלה את מפלס מצב הרוח ומנחם אותנו. מספיק לנו להריח את הניחוחות ולראות את המגשים המוכנים כדי להבין שהחוויה עומדת להיות מרגיעה ומעודדת. לכן חשוב לשים לב לפן הקולינרי של המסיבה, ולא לזלזל בכך. כי אמנם המפגש ביניכם עצמו מהווה נקודה בעלת ערך רב, אך אי אפשר לדלג על נושא האוכל. כך שעליכם לחשוב ולהיערך כראוי כדי להגיש אוכל טעים וטוב.

מגשי אירוח לאירוח טעים

אולי מגשי אירוח? זה רעיון מדהים שבכוחו לשדרג כל מסיבה ואירוח, ראו כאן לדוגמא. מגשי אירוח הם מוצר שמזמינים אותו לפי טעמכם האישי, ואתם מקבלים אותו במשלוח ישיר או בהבאה עצמית. המגשים מוכנים ומעוצבים, לכם נשאר רק להגיש ולסדר על השולחנות – פתרון מושלם!