במהלך השנים האחרונות, הרבה מאוד גורמי עניין בתחום הבנייה מחפשים אזורים אטרקטיביים בהם אפשר לבנות מגדלים, בין אם זה למגורים ובין אם זה לעסקים, מתוך כוונה למכור ולהשכיר נכסים באותו בניין. 

דוגמא טובה לכך היא עסקת פארק בבלי. מדובר בעסקה אשר בוצעה על ידי קבוצת חג'ג' אשר רכשה 14.5 דונם מחברת פלאזה אינטרנשיונל השייכת לקבוצת תשובה, כאשר בהמשך נכנסה לעסקה גם חברת י.ח דמרי בתור משקיעה נוספת אשר שילמה חלק מעלות העסקה וביחד שתיהן אמורות להקים במקום שני מגדלים בני למעלה מ-44 קומות. 

פרויקט פארק בבלי, נחשב לאחד האזורים האטרקטיביים ביותר בתל אביב. הוא ממוקם באזור הצפון הישן, אשר מתחדש בשכונות ומבנים חדשים. המקום אמור למשוך אליו מגוון רחב של לקוחות, בין אם מדובר בזוגות מבוגרים או משפחות עם ילדים, אשר באופן טבעי, בגלל המיקום ובגלל איכות המבנה, יידרשו להשקיע ברכישת נכסים סכומי כסף גדולים מאוד. 

מה יקבלו הדיירים במקום?

לקוחות אשר ירכשו נכסים במבנה פארק בבלי, יוכלו ליהנות מסביבת מגורים אטרקטיבית מאוד, בין אם זה מבחינת איכות חיים, מוסדות חינוך, תרבות, תחבורה ועוד. מעבר לכך, המבנה עצמו הוא איכותי מאוד, אטרקטיבי, בוודאי בכל מה שקשור לסגנון, עיצוב ולהיבטים שקשורים למתקנים או אמצעים אחרים המוצבים בו. 

כל מי שרוכש היום דירה במגדלים מסוג זה יודע, שהקבלנים והיזמים נמצאים בתחרות לא פשוטה מול גורמים אחרים, לכן הם ירצו להשקיע כמה שיותר זמן וכסף, מתוך כוונה לייצר מבנים ברמה הגבוהה ביותר, אשר ימשכו אליהם לקוחות בעלי יכולות כלכליות גבוהות. לכן מי שרוכש נכס במקום, יכול להיות בטוח שהוא יקבל נכס איכותי, עם מפרט ברמה גבוהה, תוך עמידה בלוח הזמנים שהובטח לו.