רוב הילדים מגיעים לימי הולדת ולאירועים שונים ונהנים מהופעה של קוסם, שחקנית או זמר. כאשר מעוניינים להביא לחגיגה משהו חדש, האופציה הטובה ביותר היא להזמין קרקס.

מופע קרקס לילדים

כשמגיע מופע מסקרן לילדים, הם יושבים בשקט יחסי ונהנים מהחגיגה. קרקס הוא דבר שהם אינם רגילים לראות ביום יום, או שהם לא ראו אף פעם ולכן מופע קרקס מרתק אותם מאד.

כשאומרים לילדים שהם הולכים לקרקס, הם לא בדיוק יודעים מה זה, לא יודעים למה לצפות ולא מבינים מי מופיע בסוג כזה של מופעי קרקס לאירועים. הם נמצאים במתח וממתינים בקוצר רוח לתחילתו של מופע קרקס כי כמו שההורים סיפרו, זה בטח יהיה כיף גדול.

הרכב השחקנים של הקרקס

כל קרקס מעניק הופעות שונות לילדים, אך הן תמיד מצחיקות כיוון שהשחקנים מספרים סיפורים מצחיקים, לובשים בגדים מפתיעים והם גם מבצעים כל מיני תעלולים עם חפצים שונים. חלק מהם מבצעים ג'אגלינג עם שפע של אופציות והילדים לא יכולים להסיר את העיניים מהפלא שנגלה לעיניהם.

שחקני הקרקס הם אקרובטים ומבצעים פעולות יוצאות דופן שמקסימות את הילדים, הם זורקים לפידי אש ותופסים את כולם, יוצרים משחקי ידיים מהירים, אשליות, מבלבלים את הילדים בסיפורים מצחיקים, מעלים ילדים לבמה ומבצעים יחד איתם טריקים מצחיקים.

הקהל מרגיש שאכן מדובר במופע ייחודי, הם חשים שאכן זה סוג שונה של מופע ולכן הם יוצאים ממנו מסופקים ומלאי אנרגיה. בסיום האירוע, הם נהנים ממתקנים מתנפחים וכל הילדים מטפסים, גולשים, עולים שוב ומוציאים הרבה מאוד אנרגיה לאחר מופע קרקס שסחף אותם. הם גם ימליצו לחבריהם, שכדאי להם להגיע למופע קרקס הבא להנאה מלאה.

> מידע נוסף ומגוון המלצות של אטרקציות לאירועים ניתן לקבל באמצעות אתר איתמר שחקנים!