עמודי חסימה מפלדה הם אותם עמודים שנועדו לחסום מעבר של רכבים. נהוג למקם עמודים אלו באזורים בהם רכבים יכולים לגרום לנזק או להפרה של חוקים מסוימים, כמו למשל אזורי חניה פרטיים או עירוניים, אזורים להולכי רגל בלבד ועוד. קראו בהרחבה על מעצור לרכב לחניה!

במאמר זה נרחיב אודות שימוש בעמודי חסימה העשויים מפלדה. קריאה נעימה.

עמוד חסימה – מתי משתמשים בו

כאמור, השימוש בעמודי חסימה העשויים מפלדה נעשה לרוב במצבים בהם מעוניינים לחסום גישה לאזור מסוים. ניתן להזמין עמודי חסימה מסוגים שונים וזאת בהתאם למטרה שלכם, כמו למשל עמוד חסימה מפלדה בצורת מרובע או עגול ובצבע בולט לעין הכולל גם מחזירי אור. יש אפשרות לבחור בגובה הרצוי, בקוטר, בצבע ובצורה של העמודים החיוניים לכם.

בנוסף, ניתן להזמין מספר עמודים הניתנים לחיבור באמצעות שרשרת. התקנת העמודים יכולה להיעשות על ידי יציקה לתוך בטון או קיבוע על גבי בטון מרוצף.

עמודי חסימה מפלדה – תיחום שטחים וחסימת מעברים

רכישת עמודי חסימה מפלדה – מה חשוב לוודא

טרם רוכשים עמודי חסימה מפלדה תמיד חשוב לוודא שאותם עמודים אכן עמידים לתנאי מזג האוויר הקיימים במדינת ישראל. בנוסף חשוב לוודא שהעמודים אכן עומדים בתקנים הייעודיים למוצר זה ואלו אשר נקבעו על ידי מכון התקנים הישראלי ו/או מכונים מורשים במדינות אחרות.

חשוב לרכוש עמודים אלו אך ורק אצל חברה שעומדת בכל דרישות החוק כדוגמת חברת שרפים, שמבטיחה התקנה מקצועית על ידי מתקינים מקצועיים, שידועה בתור חברה שמספקת מוצרים שונים ברמת איכות גבוהה וכמובן חברה שמקפידה על קשר ישיר עם לקוחותיה.