להפוך עובדים למאושרים יותר במקום העבודה ישנם כמה וכמה כללים ו"משימות" שעלינו כמנהלים לבצע. אם זה הצ'ופרים התכופים או ההטבות לעובדים שניתנים הן בימים רגילים והן בחגים. אם זו יציאה לחופשה על חשבון העבודה בידיעה שעובד זה נתן אקסטרות מעצמו לצורך קידום העסק וכמובן המשמעותי מכולם וכנראה הרצוי ביותר זה העלאה בשכר.

העלאה בשכר – עובד מאושר

עובדים שנותנים
מעצמך, לאורך זמן מרגישים שזהו. כמה עוד אפשר גם לתת פוש מעבר גם להגדיל ראש גם
לעשות עבודה שלרוב נעשית על ידי שני אנשים וגם להישאר זמן רב כל כך עם אותה
המשכורת.

מצבים אלו מביאים
עובדים רבים טובים ומוכשרים לעזוב את מקום העבודה. אם נשאל אותם לאחר מכן לטובת מה
עזבו יאמרו שבמקום העבודה החדש הם מקבלים תוספת קטנה יותר למשכורת וכך ההבנה שאם
היינו מוסיפים את הרצוי מהעובד היינו מרוויחים גם עובד חרוץ וטוב יותר וגם מקבלים
למורה משמעותית לסכום זעום שאותו רצה העובד לקבל כתוספת

טיולים על חשבון החברה

שלא כמו תוספת משכורת קבועה, שאותה נצטרך לשלם מידי חודש בחודשו, שחרור עובד לחופשה קצרה על חשבון העבודה תעשה לפעמים יותר ממה שיעשה העלאה במשכורת מכיוון שכאן מורגש חשיבות שחרורו ואיוורורו של העובד. הרווחנו גם עובד שיודע שחושבים עליו וגם חברה שמתקבלת ככזו שמפצה את עובדיה ועל ידי כך גורמת להתעניינות עובדים בה.

לדברים פשוטים שכאלה יש חשיבות רבה בהתנהלות נכונה כלפי עובדים קראו על כך באתר https://www.style.co.il. גם מילה טובה יכולה לעשות עובד ממדוכא וחפוז לשמח ומאושר. מאחורי משמעות של מילה טובה עומדת העובדה שהעובד מבין ויודע שמכירים בפועלו הרב ומבחינים בה כל הזמן מה שיגרום לאחר מכן שהדברים והעבודה יעשו בצורה מוחלטת יותר ויסודית לא פחות

בוס רגוע – עובדים
מאושרים

כשעובד במפעם לדוגמה מרגיש לחץ ומתח כשהבוס נכנס זה יכול להיות בריא לחברה לעיתים אך גם מועקה וזלזול במקומות שלא אמור להיות בהם זלזול. העבודה תעשה ללא חשק כלל וכשהבוס יצא החגיגה תתחיל. לכן גם מהבחינה הזו טוב יעשו בוסים שימעיטו מתופעה זו יותר מאשר לעובד, לעסק. לעצמם.