לא חסרות אטרקציות בדובאי, שיכולות להספיק לנסיעה ארוכה למדי. יחד עם זאת, אם מתכננים מראש את השהות ועורכים סדר יום מדוקדק, אפשר להספיק הרבה מאוד אפילו בימים ספורים. אז כמה זמן כדאי לשהות בדובאי? כל מה שרציתם לדעת כדי להספיק יותר. 

מה אפשר להספיק בשלושה ימים נטו

השאלה כמה זמן כדאי לשהות בדובאי מאוד תלויה במה שאתם מגדירים בתור אטרקציה. אם האטרקציה העיקרית שלכם היא החופים המקומיים, כמה אתרי חובה וזה, ביומיים שלושה אפשר להספיק את הכל, פלוס יומיים לטיסה. זאת אומרת, שלצורך חופשה בדובאי שריינו לעצמכם לפחות חמישה ימים נטו. 

מה אפשר להספיק בדובאי במשך שבוע 

אם אתם רוצים לחוות את דובאי יותר לעומק, שלושה ימים נטו לא יספיקו. שהות של שבעה ימים, לא כולל טיסה לדובאי, כבר תאפשר לכם להספיק הרבה יותר. לא נאמר שתספיקו הכל, אבל תוכלו בהחלט לקבל טעימה מהכל. תוכלו להספיק להגיע לכמה אתרי חובה, לבורג' חליפה, לשווקים, לתעלת המים, לכמה מוזיאונים שווים ומסגדים. תוכלו אף לצאת לסיורים מרתקים, רכובים, במדבריות הסמוכות אל העיר ולאתרים קצת יותר מרוחקים. 

האם יש מה לעשות בדובאי למשך שבועיים 

אם נרחיב את היריעה, מסתבר שאפשר לענות על השאלה כמה זמן כדאי לשהות בדובאי, אפילו ביותר משבוע. אם רוצים לשלב בין טיולי ג'יפים וסיורים מודרכים עם מדריכים מקומיים פלוס כל האטרקציות השוות וגם פינות חמד פחות ידועות, שבועיים לא ירגישו לכם יותר מדי. זה פרק זמן שיאפשר לכם להגיע למסגרת של דובאי וגם לפארק השעשועים הכפר הגלובלי. תוכלו להספיק לבקר באטרקציית יער הגשם, פארק מים וסקי באתר המקורה וגם להגיע למסגדים המיוחדים בסביבה. תוכלו לבלות בחופים, במוזיאונים, לשוט בין איים מלאכותיים, ספורט ימי ועוד הרבה יותר.