איך כדאי להתחיל ללמוד לנגן בגיטרה?

איך כדאי להתחיל ללמוד לנגן בגיטרה?

אנחנו ב- yamaha-music מתמחים בפתרונות מושלמים ללימודים איכותיים של  מוזיקה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים בגיטרה על כל סוגיה ובסגנונות מוסיקה שונים ומגוונים במיוחד, על פי העדפותיכם. בואו ללמוד לנגן בגיטרה ולצאת כמוסיקאים מקצועיים, עם הניסיון שנתן לכם ועם המיומנויות שתרכשו מהמורים שלנו תוכלי בעוד כמה שנים להיות חלק מבוגרי הלהקות הצבאיות, חלק בלתי נפרד מהרכבים מצליחים ועוד..

מי יכול לנגן בגיטרה?

כל מי שאוהב מוסיקה יכול ללמוד לנגן בגיטרה, אין שום מגבלה ואין שום גיל אידיאלי לנגן בו. לימודי לימוד נגינה בגיטרה קלאסית או גיטרה חשמלית, כולל מתן כלים בסיסיים להלחנה, כמו גם נגינה בהרכבים קטנים או  בהמשך גם להקות גדולות ומרשימות. אנחנו כאן על מנת לממש את הפוטנציאלים הטמונים בכם, שפשוט יחסכו מכם את כאב הראש בלימוד עצמי, או בתסכול מיותר. עם הדרכה של מורה מנוסה וצמוד על מנת שתהיו הנגנים המצויינים ביותר בתחום כלי הפריטה היפייפה ששמו גיטרה.

בחרו בנו ללימוד איכותי של גיטרה

אנו נציע לכם את הדרך הטובה ביותר בעבורכם ללימוד קורס גיטרה איכותי ואמיתי, לימוד משמעותי שיביא לצלילים מדהימים להתנגן בין אצבעותיכם או בין המפרטים. הגיטרה הינה כלי מיתר מרגש, יפה וקלאסי עליו תוכלו לדעת איך מנגנים באמצעות שימוש באצבעות או באמצעות מפרט .  בטוחים שתצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו, אשר פשוט לא יכולים להפסיק לנגן. ישנם סוגים רבים של גיטרות בואו להתייעץ איתנו על איזה גיטרה אתם מעדיפים לפרוט ובאיזה סגנון אתם בוחרים להעמיק.

אם בגיטרות האקוסטיות עסקינן:

  • גיטרות קלאסיות
  • גיטרות מיתרי פלדה
  • ·          גיטרות הפלאט טופ
  • גיטרות פלמנקו
  • ·          גיטרות 12 מיתרים
  • גיטרות העץ הקמור הידועות יותר בשמן הנפוץ – Arch Top

 לאחר שתבחרו להתקדם לשלב הבא עם גיטרה אקוסטית נבחר לכם את המורה המושלם לסגנון שתבחרו, נבצע אפיון, תכנון, של רפרטואר מוקפד לפי הרצון שלכם, על מנת שתדעו לנגן את כל השירים האהובים עליכם ביותר.

אלופים באיכות הלימוד ובאיכות הלימוד

אנו ב –  yamaha-music שמים לנגד עיננו תמיד, בראש ובראשונה את האיכות של המורים שלנו אשר נבחרים בקפידה בעבורכם ומפותחים בצורה מושלמת ובהתאמה עבור לימוד משמעותי ואמיתי, איכותי ומהנה.