לק ג'ל פרץ בסערה לחיי הנשים לפני כמה נשים וכבש אותן בסערה. מהר מאד הן זנחו את השימוש בלק הרגיל ובחרו ללכת אחת לשלושה שבועות למניקוריסטית שתטפח את הציפורניים שלהן.

היתרונות של לק ג'ל 

לק ג'ל הוא למעשה כמה שכבות של חומר איכותי אשר נמרח במקצועיות על הציפורן. במקרים רבים מניקוריסטית אשר עושה לק ג'ל ברחובות נדרשת לפסל את הציפורן ולהעניק לה מראה אחיד ורק לאחר מכן היא מורחת את הלק הצבעוני.

השכבה העליונה של לק ג'ל היא מבריקה ולכן מעניקה מראה עדין ומטופח לכל אצבעות הידיים. מעבר לכך מדובר בחומר בטיב מעולה ולכן הוא נשאר על הציפורניים בדרך כלל לפרק זמן של כשלושה שבועות ללא קילוף כלל. מצב זה יוצר נוחות מרבית לנשים כיוון שהן מתעסקות פחות עם נושא הציפורניים, אינן צריכות בכל פרק זמן קצר למשוך שוב ושוב את הציפורניים שלהן בלק באופן עצמאי או אצל מניקוריסטית מומחית.

הזמן הוא נושא אקוטי בין המטלות של כל אישה ולכן כאשר יש אפשרות להשתמש באופציה של לק ג'ל שהוא גם חומר איכותי יותר וגם מאפשר הגעה לטיפול רק אחת לשלושה שבועות, עבור רוב הנשים זהו הפתרון האידאלי.

אלו כל הסיבות שבגללן נשים רבות עברו ללק ג'ל וכמות הנשים שממשיכות להשתמש בלק הרגיל, הולך וקטן מחודש לחודש. 

מניקוריסטיות מצוינות 

היתרון החשוב ביותר עבור כל אישה הוא למצוא מניקוריסטית מקצועית ברחובות שתבצע עבורה עבודה מושלמת, שהיא מקבלת בזמנים שנוחים ללקוחה, לדוגמה בשעות הערב, או הבוקר המוקדמות, שיש לה במלאי המון צבעים יפהפיים, יודעת לבצע את הדוגמאות המיוחדות וכך האישה תרגיש נפלא. בדרך כלל כשהאישה מוצאת מניקוריסטית מעולה, היא מגיעה אליה באופן קבוע לטיפוח.