השחרת חלונות לרכב הוא תהליך הכולל הוספת שכבה דקה של גוון לחלונות הרכב. שכבה זו מיושמת לרוב על חלונות הצד והאחורי של הרכב על מנת להפחית את כמות החום הנכנסת לאזורים אלו.

חלק מהאנשים אולי תוהים איך זה עובד? צביעת חלונות לרכב יכולה לעזור להפחית את החום שנכנס לרכב דרך חלונותיו. זה יקל על הנוסעים בפנים להישאר קריר ונוח גם בימים חמים.

מה חשוב לדעת על תהליך השחרת חלונות לרכב?

השחרת חלונות לרכב הוא תהליך שמכהה את הזכוכית של חלון המכונית. זה נעשה כדי להגן על נוסעי הרכב מקרני ה-UV של השמש וגם כדי למנוע מאנשים בחוץ לראות לתוך המכונית.

תהליך זה מיושם בדרך כלל על כל החלונות למעט שמשות, העשויות לרוב מזכוכית רבודה. סרטי גוון זמינים בגוונים שונים וניתנים ליישום על כל סוג של חלון, כולל חלונות מעוקלים או בעלי מרקם.

סרט הגוון מורכב בדרך כלל מפלסטיק פוליאסטר או ויניל עם ציפוי מתכת בצד אחד שחוסם אור וחום. לסרט יש דבק בצד האחורי שלו, הנדבק על פני השטח הפנימי של החלון כאשר הוא מוחל.

השחרת חלונות לרכב היא תהליך הכולל מריחת שכבה דקה ושקופה של סרט על פני השטח הפנימיים של חלונות הרכב שלך. קיימת גם אפשרות של השחרת החלונות באמצעות לייזר עליה ניתן לקרוא גם בקישור https://www.bcw.co.il/how-to-get-tted-car-wdows/

המטרה היא להפחית את כמות האור הנכנסת דרך החלון, מה שיכול להפוך את הנהיגה לבטוחה יותר. זה גם עוזר לשמור על קריר הרכב שלך על ידי חסימת חום וקרני UV.

מהם היתרונות של השחרת חלונות לרכב?

להלן כמה יתרונות של צביעת חלונות לרכב:

ישנן לא מעט חברות אשר מציעות השחרת חלונות לרכב – חלקם יקרים יותר מאחרים בעוד חלקם מציעים איכות טובה יותר והגנה מפני נזקים מסוגים שונים.