אם אתם מתכננים להגיע בחופשה הקרובה לאזור הצפון היפה, כדאי שתזכרו לשריין מראש מקום לינה מתאים עבורכם. חופשה בצפון, במיוחד אם היא מתקיימת בעונת הקיץ החמה מבחינת מזג אוויר וביקוש, היא בין החופשות המועדפות ביותר על ישראלים שרוצים לנפוש בארץ – ולכן חשוב למצוא מקום לינה בצפון מבעוד מועד, ולהבטיח חופשה כיפית ונעימה.

לינה בצפון – בית מלון או צימר?

כיוון שיש שלל סוגים של מקומות אירוח ולינה בצפון, נתמקד בבחירה הטובה ביותר בין אפשרות של לינה בבית מלון ולינה בצימר בצפון, שאלו מקומות האירוח הפופולריים והמבוקשים ביותר. בתי מלון בצפון מציעים חופשות למשפחות, זוגות וקבוצות עם לינה במלונות סטנדרטיים או מלונות בוטיק. באותה מידה אפשר למצוא גם צימרים בחד נס המציעים רמת אירוח וחופשה זהה, עם צימרים בסיסיים וצימרים יוקרתיים ומשודרגים יותר.

חופשה במלון תאפשר לכם לקבל חדר פרטי במלון, אך להשתמש במתקנים המשותפים לכל האורחים במלון כמו חדר אוכל, בריכה, ג'קוזי וכו'. חופשה בצימר לעומת זאת תעניק לכם חופשה פרטית ומבודדת, עם מתחם נפרד ממתחמי הצימרים האחרים במקום וגם שטח חיצוני פרטי לכל יחידה. 

מתי כדאי לסגור וילה בצפון עבור הנופש המתוכנן?

אפשרות נוספת לחופשה בצפון היא לינה בווילת אירוח, שזהו מבנה פרטי גדול ומרווח עם מספר חדרי שינה, חצר/גינה פרטית וגדולה וריהוט ואבזור מלא של הווילה ממש כמו בית. כיוון שמדובר על מקום לינה בצפון שהוא גדול ומרווח, הוא יהיה מושלם למשפחות וקבוצות חברים שרוצים לבלות את ימי החופשה יחד במתחם אחד פרטי. 

היכן אפשר למצוא מקומות לינה בצפון?

כדי למצוא את מקום הלינה המושלם לסגנון החופשה המתוכננת, מומלץ להיעזר באתרי צימרים ומקומות אירוח המרכזים את כל המקומות האיכותיים ביותר ללינה באזור הצפון.